Frentzza – Pizza & Friends otworzyła trzeci lokal

Inicjacja marki Frentzza – Pizza & Friends odbyła się w kwietniu br. Firma 7 Street Łukasz Błażejewski, mająca w swoim portfolio takie marki gastronomiczne, jak 7 Street – Bar & Grill, Meet & Fit czy Woody’s, otworzyła trzeci już lokal pod tym szyldem w Żyrardowie.

Nowy lokal Frentzza – Pizza & Friends  mieści się w zabytkowym kompleksie loftów Stara Przędzalnia Żyrardów. Pizzeria działa w formacie bez obsługi gości. Jedynie dostawy oraz odbiory są osobiste.

Frentzza – Pizza & Friends to miejsce, gdzie można zjeść pizzę z tradycyjnych produktów, ale także wybrać jedną z wielu w 100% roślinnych pizz. Pizzerie zlokalizowane są w Warszawie, Płocku oraz Żyrardowie.

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. Oprócz klasycznych pizz w menu są także wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Wyróżnikiem jest ciasto. Jego skład jest tajemnicą handlową. To 12 kompozycji odpowiednio dobranych przypraw, udostępniana lokalom już jako gotowa mieszanka.

Właściciel marki 7 Street, Łukasz B. Błażejewski, jest członkiem Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu ZP HoReCa. Aktualnie zarządza siecią lokali serwujących dania kuchni amerykańskiej pod marką 7 Street – Bar & Grill oraz siecią punktów gastronomicznych serwujących szybkie dania dla osób aktywnych i zwracających uwagę na to, co trafia na ich talerz pod marką Meet & Fit – Slow Food.

Red. (źródło: ZP HoReCa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat