Mr Hamburger – dwa lokale mniej i nowy koncept gastronomiczny

Mr Hamburger zrezygnował w kwietniu br. z dwóch lokali: w Zebrzydowicach, gdzie prowadzony był bar w sieci Mr Hamburger, a także w Świecku, gdzie działała restauracja pod marką Leśne Runo.

Jak informuje firma restauracyjna, w pierwszym przypadku wygasła umowa franczyzowa, w drugim decyzja o zakończeniu działalności restauracji została podyktowana uzyskiwaniem niesatysfakcjonujących wyników finansowych.

Mr Hamburger z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w marcu 2019 r. informował o rozszerzeniu działalności o nowy koncept gastronomiczny. 14 marca spółka uruchomiła pierwszy lokal pod nową nazwą Bucket’s Story, prowadzoną z pełną obsługą kelnerską i ofertą skupiającą się na tradycyjnych daniach kuchni amerykańskiej.

Restaurację utworzono w lokalizacji charakteryzującej się dużym popytem na usługi gastronomiczne. Rozszerzenie działalności o nowy koncept wynika z przeprowadzonych własnych badań oraz analiz rynkowych, a także obecnie panujących trendów w branży gastronomicznej – informuje Mr Hamburger.

Nowy koncept gastronomiczny ma zapewnić dywersyfikację prowadzonej działalności oraz pozytywnie wpłynąć na osiągane przez spółkę wyniki finansowe.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat