Alior Bank [CPS] PL

Mr Hamburger zrezygnował w kwietniu br. z dwóch lokali: w Zebrzydowicach, gdzie prowadzony był bar w sieci Mr Hamburger, a także w Świecku, gdzie działała restauracja pod marką Leśne Runo.

Jak informuje firma restauracyjna, w pierwszym przypadku wygasła umowa franczyzowa, w drugim decyzja o zakończeniu działalności restauracji została podyktowana uzyskiwaniem niesatysfakcjonujących wyników finansowych.

Mr Hamburger z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w marcu 2019 r. informował o rozszerzeniu działalności o nowy koncept gastronomiczny. 14 marca spółka uruchomiła pierwszy lokal pod nową nazwą Bucket’s Story, prowadzoną z pełną obsługą kelnerską i ofertą skupiającą się na tradycyjnych daniach kuchni amerykańskiej.

Restaurację utworzono w lokalizacji charakteryzującej się dużym popytem na usługi gastronomiczne. Rozszerzenie działalności o nowy koncept wynika z przeprowadzonych własnych badań oraz analiz rynkowych, a także obecnie panujących trendów w branży gastronomicznej – informuje Mr Hamburger.

Nowy koncept gastronomiczny ma zapewnić dywersyfikację prowadzonej działalności oraz pozytywnie wpłynąć na osiągane przez spółkę wyniki finansowe.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA