Grupa Sfinks otworzyła Piwiarnię Warki i restaurację Sphinx w Siedlcach

Grupa Sfinks Polska, zarządzająca sieciami Sphinx, Piwiarnia Warki, Chłopskie Jadło czy Fabryka Pizzy, otworzyła w Siedlcach pierwszy gastro pub pod szyldem Piwiarnia Warki i drugą restaurację Sphinx. Oba nowo powstałe lokale mieszczą się w centrum miasta, w Galerii Siedlce przy ul. Józefa Piłsudskiego. Prowadzone są w modelu franczyzowym.

Nowo otwarte lokale, które uruchomiła Grupa Sfinks, położone są tuż obok siebie na parterze siedleckiej galerii handlowej, zajmując łącznie powierzchnię ponad 400 mkw. Oba lokale posiadają dodatkową przestrzeń – na gości czeka ogródek letni.

W gastro pubie Piwiarnia Warki goście mają do dyspozycji 10 stolików z miejscem dla ponad 50 osób. Z kolei restauracja Sphinx pomieści blisko 70 klientów przy 12 stolikach.  Wystrój Piwiarni Warki nawiązuje do tradycyjnych brytyjskich pubów, zaś wnętrze restauracji Sphinx ozdabiają m.in. orientalne dekoracje ścienne i kolorowe lampy z tykw. Sphinx i Piwiarnia Warki są otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12.00 – 24.00.

Otwierając Piwiarnię Warki i Sphinx postawiliśmy na dwa koncepty, które odpowiadają na różne  potrzeby klientów. Restauracja Sphinx to miejsce już bardzo dobrze znane mieszkańcom Siedlec, chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi, ale też przyjaciół czy partnerów biznesowych. Z kolei Piwiarnia Warki świetnie sprawdzi się na popołudniowe i wieczorne spotkania w gronie znajomych,  również fanów sportu – w lokalu można oglądać transmisje rozgrywek i zawodów z różnych dyscyplin sportu. Mamy nadzieję, że sprzyjająca lokalizacja, dobra kuchnia i wyjątkowy klimat naszych lokali zachęcą siedlczan do odwiedzin – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należą sieć Sphinx i Piwiarnia Warki.

Red. (źródło: Sfinks)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat