Karta Dużej Rodziny w Sfinks. 15 proc. zniżki restauracjach

Spółka gastronomiczna przystąpiła do programu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Karta Dużej Rodziny w Sfinks umożliwia 15 proc. zniżkę restauracjach. Osoby z rodzin wielodzietnych, które posiadają kartę, mogą skorzystać z programu w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło w całej Polsce.

Karta Dużej Rodziny w Sfinks funkcjonuje w pierwszych restauracjach z obsługą kelnerską. Listę lokali honorujących kartę, wraz z adresami, można znaleźć stronie internetowej programu.

Program Karta Dużej Rodziny uruchomiło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. To system zniżek dla rodzin 3+, ułatwiających dostęp do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniżający koszty codziennego życia. Obejmuje około miliona rodzin w Polsce.

Sfinks będzie w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło honorował kartę przez najbliższy rok, czyli do końca maja 2021 r. Zniżka w wysokości 15 proc. dotyczy dań i napojów z oferty obu tych sieci restauracji, z wyjątkiem alkoholi, które z założenia są wyłączone z programu KRD w całej Polsce. Rabat przysługujący na Kartę Dużej Rodziny w Sphinx i Chłopskie Jadło nie łączy się z innymi promocjami.

Restauracje Sphinx i Chłopskie Jadło to sieci przyjazne dla rodzin z dziećmi. Szczególnie dbamy o tych klientów przygotowując menu dziecięce i dostosowując do ich potrzeb restauracje. Dla najmłodszych są specjalne krzesełka i zastawa, w wielu lokalach przewijaki oraz kąciki zabaw. Tradycyjnie organizowaliśmy animacje dla dzieci i gdy tylko sytuacja pozwoli, wrócimy do nich. Przystąpienie do programu i wprowadzenie zniżek na Kartę Dużej Rodziny wpisuje się w naszą koncepcję restauracji. Mamy nadzieję, że zachęci wiele osób z rodzin 3+ do odwiedzenia naszych lokali – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, właściciela restauracji Sphinx i Chłopskie Jadło.

Regulaminy związane z programem Karta Dużej Rodziny są dostępne na stronach internetowych sphinx.pl oraz chlopskiejadlo.pl.

Red. (źródło: Sfinks)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat