Koku Sushi powiększyło sieć o dwa nowe bary

W marcu otwarte zostały dwa nowe lokale Koku Sushi. 11 marca powstał pierwszy bar sieci w Gnieźnie, zaś 11 marca – w Grudziądzu. Pod szyldem marki działają obecnie 22 lokale w 19 polskich miastach.

Jak zapowiada sieć, do wakacji ruszyć mają jeszcze bary w Szczecinie i Zawierciu. Koku Sushi funkcjonuje w miastach liczących do 100 tys. mieszkańców. Jest to zgodne ze strategią przyjętą przez markę, która preferuje lokalizacji w mniejszych miejscowościach.

Koku Sushi jest największą, franczyzową siecią sushi barów w Polsce, działającą od 2004 r. Franczyzobiorcom proponuje dwa modele współpracy: klasyczny sushi bar i wersję premium – bary wzbogacone o wyselekcjonowaną ofertę alkoholi wysokoprocentowych, w tym japońskich.

Preferowana powierzchnia lokalu to 70-120 mkw. Opłata licencyjna w sieci wynosi 25 tys. zł, a opłata miesięczna – 2,5 tys. zł. Koszt inwestycji to średnio ok. 200 tys. zł. W menu restauracji, poza dużym wyborem sushi i sashimi, są takie potrawy, jak pierożki gyoza z kaczką, spring rollsy, sandwiche gua bao, sałatki oraz desery. Sieć serwuje japońskie alkohole: sake, wino i piwo. W lokalu można organizować imprezy rodzinne i firmowe.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat