Sphinx ma 18 restauracji w Warszawie

W stolicy otwarto nową restaurację sieci Sphinx, należącej do spółki Sfinks Polska. Lokal mieści się w Śródmieściu przy ulicy Kruczej i jest prowadzony w modelu franczyzowym. Jest to już osiemnasta restauracja w Warszawie działająca pod tym szyldem.

Nowo powstały Sphinx zajmuje powierzchnię 160 mkw. Przy lokalu przez cały rok będzie działać zadaszony ogródek o pow. 70 mkw. Do dyspozycji gości przygotowano ponad 100 miejsc przy blisko 40 stolikach.

Nowoczesne wnętrza restauracji  zdobią orientalne akcenty, jak kolorowe kilimy na ścianach, czy charakterystyczne dla sieci lampy z oryginalnych tykw.

Najnowsza restauracja Sphinx położona jest w samym centrum Warszawy, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji. Elementy przedwojennej zabudowy przeplatają się tu z nowoczesną architekturą, tworząc ciekawy, wielkomiejski klimat. W bliskim sąsiedztwie mieszczą się dziś ambasady, urzędy, biura, a także budynki mieszkalne. Jako restauracja na różne okazje Sphinx wpisze się więc w charakter tej ulicy, zapewniając miejsce zarówno na biznesowy lunch w środku dnia, jak i spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska.

Sphinx oferuje dania kuchni bliskowschodniej i międzynarodowej. Szczególną pozycję w menu restauracji zajmuje Shoarma, czyli mięso w orientalnych przyprawach podawane z sosem i dodatkami. W lokalu serwowane są też steki, zupy, przekąski, dania fit i vege oraz desery, a dla dzieci przygotowano Kids Menu. Klienci mogą korzystać z bezpłatnej aplikacji Aperitif. Jej posiadacze są informowani na bieżąco o aktualnych ofertach, a także zniżkach i promocjach, np. na wybrane dania, napoje czy zestawy lunchowe.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat