McDonald’s świętuje drugie urodziny McDelivery

McDonald’s świętuje w tym roku drugie urodziny usługi McDelivery w Polsce, umożliwiające dostawę produktów na terenie dziesięciu polskich miast. Z tej okazji przez cały lipiec sieć rozdaje zamawiającym prezenty, a w wybrane weekendy oferuje darmową dostawę.

Drugi Big Mac gratis, gadżety oraz darmowa dostawa w wybrane dni to niespodzianki, które McDonald’s przygotował dla zamawiających z okazji drugich urodzin McDelivery. Usługa dowozu produktów została wprowadzona w 2017 r. Od tego czasu zrealizowano ponad 1,2 mln zamówień. Pierwszym miastem oferującym McDelivery była Warszawa, potem dołączyły Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Sopot, Gdynia, Łódź, Katowice i Lublin. Dostawy realizuje już 110 restauracji McDonald’s, co stanowi ponad ¼ wszystkich lokali sieci w Polsce.

Największa liczba zamówień złożonych w ciągu jednego dnia w całym kraju wynosiła 4.957, a największe zrealizowane do tej pory zamówienie składało się z 84 pozycji, wśród których królował Cheeseburger oraz ciastko czekoladowe.

Druga rocznica funkcjonowania usługi to okazja do świętowania. Przez cały lipiec na zamawiających produkty z menu McDonald’s za pomocą aplikacji Uber Eats czekają specjalne promocje oraz upominki:

  • 06-07.07 – Przy zakupie burgera Big Mac, drugi gratis;
  • 13-14.07 – Weekend darmowej dostawy McDelivery;
  • 20-21.07 – Skarpety lub Worek Big Mac w prezencie przy zamówieniu powyżej 30 zł;
  • 27-28.07 –  Weekend darmowej dostawy McDelivery;

Oprócz promocji weekendowych, od poniedziałku do piątku przez cały lipiec do każdego zamówienia będzie dołączony napój Fanta Madness 0,5 gratis – informuje sieć.

–  Z roku na rok możliwość zamówienia naszych produktów z dostawą do domu, biura, parku czy na imprezę cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dlatego zasięg naszej usługi objął już 110 restauracji na terenie 10 polskich miast. Z tej okazji postanowiliśmy obdarować zamawiających wyjątkowymi prezentami, bo to dzięki nim McDelivery wciąż poszerza swój zasięg – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych o cenę usługi dowozu (oprócz wybranych weekendów objętych promocją). Zamówienia są realizowane w godzinach od 11:00 do 23:00.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat