Alior Bank [CPS] PL

So! Coffee otworzyła 1 lipca kawiarnię w nowej odsłonie przy ul. Świdnickiej we Wrocławiu. To druga kawiarnia w sieci, która posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Nowa aranżacja wnętrza to połączenie nowoczesności z klasyką, naturalne materiały i designerskie dodatki. 

Wysokość i szerokość wybranych stolików jest dopasowana do wózków, a blaty mają piktogram informujący o przeznaczeniu tych miejsc. Przy kasie zamontowana jest pętla indukcyjna dla osób z aparatami słuchowymi czyli system wspomagania słuchu, który umożliwia osobie niedosłyszącej odbiór nieskazitelnie czystego i wyraźnego dźwięku.

Kawiarnia jest wyposażona w uchwyty na kule inwalidzkie oraz przywoływacze – dla osób niesłyszących i starszych. Dostępny jest również znikopis przy kasie dla osób niemych, który ułatwia dokonanie zamówienia.

So! Coffee to jedna z największych ogólnopolskich sieci kawiarni, która od 2012 r. sukcesywnie zdobywa nowych, wiernych gości. Sieć obecna jest w 26 miastach Polski – w prestiżowych centrach handlowych takich jak Galeria Mokotów, cieszących się ogromną popularnością outletach, na lotniskach oraz w miejscach uwielbianych przez turystów np. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie czy Starym Rynku we Wrocławiu.

Red.

Czytaj:

So! Coffee – kawiarnia na lotnisku w Świdniku 

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA