McDonald’s zrealizował w Polsce 2 mln zamówień McDelivery

Polacy coraz chętniej wybierają produkty McDonald’s z dostawą do domu. Od 2017 r. sieć zrealizowała 2 mln zamówień z dowozem. 20 lutego do grona miast objętych usługą McDelivery dołączył Radom.

Obecnie 162 restauracje McDonald’s w 20 polskich miastach realizują zamówienia z bezpośrednią dostawą do klientów. Również na terenie Radomia można zamawiać jedzenie z dowozem w dowolne miejsce. Usługa McDelivery obejmuje wszystkie 7 restauracji w mieście. Zamówienia realizuje się za pośrednictwem Uber Eats. Użytkownicy aplikacji mogą wybrać produkty McDonald’s oraz skorzystać z oferty McCafé.

Dostawa wpisuje się w obecne tempo i sposób życia Polaków. Konsumenci oczekują jeszcze większej dostępności ich ulubionych dań i skrócenia czasu dostaw. Dlatego też McDonald’s pracuje nad poszerzeniem listy współpracujących dostawców, aby pojawić się w nowych lokalizacjach i dotrzeć do nowych użytkowników. Aktualnie oferty dostaw z sieci McDonald’s realizowanych jest w Polsce za pośrednictwem partnerów  – Glovo, Pyszne.pl, Uber Eats i Wolt w dowolne miejsce znajdujące się w zasięgu wybranej restauracji – informuje sieć.

McDonald’s ma ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji zamówień produktów z dostawą na najbardziej rozwiniętych rynkach Azji i Bliskiego Wschodu. Na świecie marka wykorzystuje różne modele biznesowe w zakresie McDelivery, współpracując z innymi partnerami. Zamawianie produktów z dostawą oferuje obecnie ponad 25 tys. restauracji McDonald’s w 85 krajach.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat