Nowy design So! Coffee w Dąbrowie Górniczej

So! Coffee ma nowy lokal w Dąbrowie Górniczej.  Kawiarnia ruszyła 29 stycznia br. w Centrum Handlowym Pogoria. Nowa aranżacja wnętrza to połączenie nowoczesności z klasyką.

Nowe So! Coffee ma ponad 110 mkw. powierzchni. Przestrzeń podzielona jest na cztery strefy: biznesowo-pracowniczą, relaksu, strefę dla dzieci i przestrzeń przystosowaną dla osób z niepełnosprawnościami.

Wystrój utrzymany jest w stonowanych barwach: brązach, zgaszonym różu, rudościach, turkusach, szarościach o różnym stopniu nasycenia oraz zszarzałych błękitach. Do wyposażenia i wystroju wnętrza dodaliśmy meble tapicerowane. Wnętrze dopełnia różnorodne, budujące nastrój oświetlenie (wiszące oraz kinkiety) oraz detale budujące przyjemne otoczenie (roślinność, lustra, donice, poduchy) – informuje sieć.

Właściciel sieci, Lagardere Travel Retail Sp. z o.o., otwiera zarówno lokale własne jak i franczyzowe. Wyspy handlowe mają od 30 do 50 mkw. powierzchni, a lokale tradycyjne – od 80 do 120 mkw.

Ponad 50 kawiarni So! Coffee działa w blisko 30 miastach w Polsce i w kilkunastu miejscach za granicą (we Francji, w Hiszpanii, Rumunii i Czechach). Punkty powstają przede wszystkim w centrach handlowych, outletach, przy głównych arteriach miejskich, na dworcach kolejowych oraz lotniskach. Najwięcej lokali działa w centrach handlowych (m.in Złote Tarasy, CH Ogrody, Galeria Jurajska, Libero, Trzy Korony, Port Łódź, Avenida, Stary Browar, Wroclavia).

Kawiarnie oferują poza kawą wybór ciast, kanapek i sałatek oraz wypiekanych na miejscu gofrów. W menu są także naleśniki, świeżo wyciskane soki oraz lody marki własnej Furore!

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat