Sphinx – nowa restauracja w Galerii Dominikańskiej

W samym centrum Wrocławia ruszył nowy lokal sieci Sphinx, należącej do Sfinks Polska. Restauracja mieści się w Galerii Dominikańskiej, przy placu Dominikańskim i prowadzona jest w modelu operatorskim. Jest to już szósta restauracja we Wrocławiu działająca pod szyldem Sphinx.

Restauracja Sphinx w Galerii Dominikańskiej zajmuje powierzchnię ponad 380 mkw. Na miejscu przygotowano 67 stolików, przy których zasiąść może blisko 180 gości. Charakterystyczny klimat lokalu tworzą nowoczesne wnętrza przyozdobione orientalnymi akcentami jak kolorowe lampy z oryginalnych tykw, barwne kilimy na ścianach czy wieszaki w kształcie drzew. Z myślą o najmłodszych gościach restauracji zaprojektowano kącik zabaw dla dzieci.

Menu restauracji obejmuje dania kuchni bliskowschodniej i międzynarodowej, w tym kultową shoarmę czy steki, zupy, przekąski, dania Fit i vege oraz desery. Dla dzieci przygotowano zaś specjalne Kids Menu. Oferta jest również dostosowana do pory dnia i okoliczności wizyt. Posiadacze darmowej aplikacji Aperitif są informowani na bieżąco o aktualnych promocjach oraz posiadają zniżkę m.in. na lunch.

Kuchnia międzynarodowa inspirowana smakami Bliskiego Wschodu przypadła do gustu mieszkańcom Wrocławia, którzy chętnie odwiedzają nasze restauracje. Postanowiliśmy więc otworzyć nowy lokal pod szyldem Sphinx w Galerii Dominikańskiej, która jest jednym z najpopularniejszych centrów handlowych w mieście, wzbogacając tym samym jej ofertę gastronomiczną. Serdecznie zapraszamy do naszej nowej restauracji – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

Restauracja jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 9:30 – 21:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00. Lokal prowadzi także usługę dowozu do klienta.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat