Deli Catering na Gali Effie Awards 2018

Gala Effie Awards to najważniejszy dzień w branży komunikacji marketingowej. Gromadzi prezesów i dyrektorów największych firm oraz agencji komunikacji marketingowej, specjalistów od marketingu, niezależnych ekspertów oraz przedstawicieli biznesu. O jej tegoroczną oprawę kulinarną zadbała marka Deli Catering.  

Effie Awards to jedyny prestiżowy konkurs marketingowy, ceniony na całym świecie. Został on zorganizowany po raz pierwszy w 1968 r. w Nowym Yorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Od 1999 r. licencję na prowadzenie konkursu w Polsce posiada Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

O oprawę kulinarną Gali Finałowej wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych, Deli Catering. Specjalnie na tę okoliczność marka przygotowała sushi buritto z wołowiną okraszoną pikantnym śliwkowym sosem z selerem naciowym oraz chili, mini burgery z buraka z kozim serem oraz sosem mango z pieprzem, a także sataye z tofu marynowane w oleju sezamowym z cukinią i czarnuszką.

Uroczysta ceremonia wręczenia nagród Effie Awards 2018 odbyła się 29 października br. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat