Pasibus w centrum Bydgoszczy. Włoskie burgery w 11 miastach

Pasibus otworzył nowy lokal na bydgoskim Starym Rynku. Znalazła się w nim ponad setka miejsc siedzących, a także specjalny pokój zabaw dla najmłodszych. Burgery oferowane przez sieć zamawiać można od środy 10 czerwca br.

Pasibus to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął we Wrocławiu. Szybko stał się znanym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 11 miastach w Polsce. Są to m.in. Wrocław, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Katowice, Olsztyn i Poznań.

Goście odwiedzający nowy lokal w Bydgoszczy mają do wyboru zestaw burgerów. W ofercie są m.in. klasyczny Włoski Pastuch z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku, Bebek Junior z autorskim sosem BBQ, ostry Gonzales z papryczką jalapeno i nachosami, czy Awokadus z domowym guacamole i grillowanym boczkiem.

Wyrazisty smak burgerów Pasibusa, który jest jednym ze znaków rozpoznawczych marki, to zasługa m.in. ręcznie mielonej wołowiny. W każdym połączeniu smakowym mięso można bezpłatnie wymienić na kotleta wege (całkowicie wegetariańskiego, smażonego osobno) lub smażony ser przygotowany według autorskiej receptury.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat