Pierwsza restauracja Olimp z kasami samoobsługowymi

Pierwsza restauracja Olimp z kasami samoobsługowymi ruszyła 5 lutego w Krakowie. Lokal mieści się w Biurowcu High 5ive Five przy ul. Pawiej 23. Nowe rozwiązanie w sieci poprzedziły wielotygodniowe testy.

Pierwsza restauracja Olimp z kasami samoobsługowymi ma powierzchnię 500 mkw. i wyjątkowo wydłużony kształt. Linię wydawania posiłków zakończono dwoma stanowiskami do livecookingu, na których posiłki przygotowywane są na oczach klientów.

Menu zwiera potrawy kuchni polskiej przygotowywane z sezonowych produktów oraz najbardziej popularne daniach kuchni świata przyrządzane w sekcji kuchni międzynarodowej.

Nowy lokal to 95 restauracja Olimp w Polsce. Jak zapowiada firma Gastromall, właściciel sieci, w najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia we Wrocławiu, Chełmie i Katowicach.

Olimp jest największą w Polsce siecią samoobsługowych restauracji typu fast casual dining z jedzeniem na wagę. Działa w systemie sprzedaży w ujednoliconej cenie za 100 g. Oferuje dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. Przepisy bazują na sezonowych i lokalnych produktach.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat