Uber Eats i Costa Coffee rozpoczęły współpracę w Warszawie

Brytyjska sieć kawiarni Costa Coffee rozpoczęła w Warszawie współpracę z platformą do zamawiania jedzenia z dowozem Uber Eats. Od 5 stycznia 2020 r. konsumenci mogą za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji zamówić ulubioną kawę lub wybrane produkty z oferty Costa Coffee z dostawą do domu czy biura.

Z okazji współpracy z Costa Coffee firma Uber Eats przygotowała bezpłatną dostawę na start z 10 lokalizacji, aktywną przez najbliższe dwa tygodnie. W aplikacji użytkownicy mogą zamawiać ulubione napoje i przekąski z niektórych najpopularniejszych lokali w Warszawie, w tym m.in. z Galerii Mokotów, CH Wola Park, Galerii KEN, kawiarni na Tamce czy Francuskiej.

Współpraca z Uber Eats jest odpowiedzią na potrzeby  konsumentów. Czekamy na rezultaty pilotażowej akcji w Warszawie. Jej wyniki wykorzystamy w ofercie dla naszych klientów  – informuje Wojciech Skoczylas, Retail Director Costa Poland & Latvia.

Restauracje Costa Coffee objęte akcją:

  • ul. Wańkowicza 1 (Kabaty),
  • ul. Ciszewskiego 15 (Ursynów),
  • ul. Górczewska 212/226 (Bemowo),
  • ul. Wołoska 22 (Mokotów),
  • ul. Francuska 12 (Praga Południe, Saska Kępa),
  • ul. Tamka 29 (Śródmieście, Powiśle),
  • ul. Sienna 75 (Wola),
  • Al. Lecha Kaczyńskiego 14 (Śródmieście),
  • ul. Światowida 41 (Białołęka, Tarchomin),
  • ul. Grochowska 207 (Praga Południe).

W celu skorzystania z oferty, w aplikacji Uber Eats należy wpisać kod promocyjny COSTA, by cieszyć się darmową dostawą. Oferta ograniczona w czasie do 18.02.2020 r.

Aplikacja Uber Eats dostępna jest w sklepach Google Play i App Store.

Uber Eats w Polsce

W Polsce usługa Uber Eats działa od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym wystartowała platforma, była Warszawa. Dzisiaj dostępna jest w 19 miastach. Oprócz stolicy i Kielc, które dołączają do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Białystok, Szczecin, Zabrze oraz Rzeszów. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.

O Costa Coffee

Costa Coffee działa w Polsce od 2012 r. Obecnie jest największą siecią kawiarni w naszym kraju. Prowadzi ponad 150 kawiarni oraz 350 kawomatów Costa Express, które znajdują się na stacjach Shell i w wybranych punktach Carrefour Express. Lokale Costa Coffee usytuowane są najczęściej przy tzw. high-streetach oraz centrach handlowych w dużych i średnich miastach.

Historia Costa Coffee sięga 1971 r., gdy pochodzący z Włoch bracia Sergio i Bruno Costa założyli pierwszą kawiarnię w Londynie, w której kawa przyrządzana była na bazie ziaren niepowtarzalnej, autorskiej mieszanki Mocha Italia. Tym samym rozpoczęli działalność w Wielkiej Brytanii pod nazwą Costa.

Costa Coffee jako jedyna sieć kawiarni na świecie posiada własną palarnię kawy, znajdującą się w Londynie. Ziarna kaw wypalane są metodą wolnego palenia, przez co wydobyty jest aromat i smak. Kryteria Costa Coffee są wymagające. Jedynie 1% kawy wyprodukowanej na świecie spełnia warunki, by znaleźć się w mieszance ziaren Mocha Italia. Wykorzystywane ziarna w 100% pochodzą z plantacji posiadających Rainforest Alliance Certifed, które wspierają ochronę lasów deszczowych.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat