Pijalnie Wódki i Piwa – działają dwie nowe restauracje

Z końcem października Mex Polska uruchomił działalność gastronomiczną w gliwickiej Pijalni Wódki i Piwa. Od dwóch tygodni działa też nowa Pijalnia Wódki i Piwa w Opolu.

26 października 2018 r. Mex Polska otworzył nową Pijalnię Wódki i Piwa przy ul. Raciborskiej w Gliwicach. W połowie października pierwsi konsumenci pojawili się natomiast w nowo otwartej Pijalni Wódki i Piwa przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.

Mex Polska S.A. wraz z powiązanymi organizacyjnie i kapitałowo spółkami tworzą Grupę kapitałową, która zarządza lokalami gastronomicznymi Pijalnia Wódki i Piwa (22 lokale), The Mexican (8 lokali) oraz PANKEJK (2 lokale). Rozwija sieć placówek zarówno ze środków własnych, jak i poprzez udzielanie franczyzy na posiadane w swoim portfelu koncepty gastronomiczne zewnętrznym inwestorom.

Ideą pomysłu Pijalni Wódki i Piwa jest, aby w scenerii charakterystycznej dla Polski z okresu PRL-u oferować przez 24 godziny na dobę typowe dla lat 60. XX wieku proste przekąski, jak: zimne nóżki, śledzik czy flaki oraz wybrane rodzaje napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat