Pizza Hut Delivery otwiera trzeci lokal w Krakowie

Pizza Hut zaprosiła 11 września o godzinie 11:00 mieszkańców Krakowa na otwarcie restauracji Pizza Hut Delivery. Lokal oferuje najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut. W dniu otwarcia na gości czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym promocja – darmowa pizza Pepperoni dla pierwszych 100 osób.

Pizza Hut Delivery to trzecia restauracja tego konceptu w Krakowie. Lokal oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę, z dostawą w maksymalnie 30 minut. Usługa jest odpowiedzią na oczekiwania gości Pizza Hut, dla których atrybut czasu jest jednym z najistotniejszych czynników przy wyborze posiłku – informuje sieć.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, poprzez platformę internetową oraz za pomocą aplikacji. Klienci mogą także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu zaledwie 15 minut.

Pizza Hut to jedna z największych sieci restauracyjnych na świecie. Otwarcie pierwszego lokalu odbyło się w 1958 r. W Polsce siecią zarządza holding AmRest, który od 1993 r. uruchomił ponad 100 lokali. W skład marki wchodzą formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości. Od 2017 r. funkcjonuje tez nowa odsłona restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest inwestuje również w kanał dostaw, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat