Pizza Hut w Szczecinie – restauracja w nowym formacie

Od 3 listopada działa nowa odsłona restauracji Pizza Hut z obsługą kelnerską i pizzą z kamiennego pieca w Szczecinie. Marka zaplanowała otwarcie na godzinę 12.00 i przygotowała specjalną promocję – darmową pizzę dla pierwszych 100 gości oraz kupony umożliwiające zakup drugiej pizzy z pieca kamiennego za złotówkę.

Nowy koncept oferuje pełną obsługą kelnerską, rozszerzone menu oraz funkcjonalny wystrój. Centralne miejsce lokalu zajmuje otwarta kuchnia, która pozwala na śledzenie procesu powstawania posiłku. Wizytówką restauracji jest kamienny piec, w którym wypiekane są pizzę przygotowywane przez profesjonalnego pizzamastera.

Restauracja posiada rozszerzone menu baru sałatkowego. Wystrój jest przystosowany do różnych potrzeb gości, a lokal podzielono na strefy funkcjonalne: miejsce dla rodzin z dziećmi na charakterystycznych lożach Pizzy Hut, kameralne stoliki  dla par i fotele dla klientów biznesowych. W sumie na konsumentów czeka ponad 145 miejsc.

W nowych restauracjach Pizza Hut goście mogą spróbować Stone Baked Pizza, czyli pizzy wypiekanej w kamiennym piecu, serwowanej na cienkim, chrupiącym, ręcznie wyciąganym cieście. Do tego w menu znajdują się pyszne sałatki, makarony i desery oraz dania dla dzieci.  Oprócz tego lokal oferuje zamówienia na wynos z odbiorem osobistym w lokalu, zamówienia można złożyć na stronie internetowej lub telefonicznie.

Restauracja Pizza Hut w Forum Gdańsk będzie czynna codziennie w godzinach 10:30 – 22:00.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat