Regionalne smaki dostępne na platformie Uber Eats

Uber Eats to aplikacja służąca do zamawiania jedzenia z dowozem z lokalnych restauracji. Zamawianie ulubionych dań z blisko 40 lokali umożliwiono nowym użytkownikom tej platformy w Rzeszowie. To już 18 polskie miasto, w którym konsumenci mogą korzystać z aplikacji.

Po ogłoszeniu uruchomieniu usługi w Gliwicach, Sosnowcu, Szczecinie, Białymstoku, Zabrzu, do portfolio miast na platformie dołącza Rzeszów. Mieszkańcy, a także turyści odwiedzający stolicę Podkarpacia, mogą zamawiać dania z dowozem z prawie 40 restauracji, które są dostępne w aplikacji. Łącznie, w całej Polsce Uber Eats jest już dostępny w 18 lokalizacjach.

Jak zjeść za 45 złotych, nie wydając ani złotówki? Pierwszym krokiem do skorzystania ze specjalnej zniżki o wartości 15 zł na 3 pierwsze zamówienia jest zainstalowanie na swoim smartfonie aplikacji. Drugi krok to wpisanie w zakładce „Promocje” kodu promocyjnego: RZESZOW3X15. Trzeci, to właściwie formalność – wyszukanie na liście dostępnych restauracji i zamówienie dania. Kody promocyjne obowiązują do 23.01.2020 r. Osoby korzystające z platformy po raz pierwszy mogą składać zamówienia z blisko 40 restauracji w Rzeszowie, serwujących dania zróżnicowanych kuchni świata.

Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą Uber Eats w sklepie Google Play. Natomiast posiadacze smartfonów z logo jabłuszka pobiorą ją ze sklepu App Store.

Z przyjemnością witamy Rzeszów w portfolio miast, w których dostępna jest platforma. Po cichu liczymy, że nasza stanie się ona nieodłącznym elementem życia mieszkańców stolicy Podkarpacia. Być może za pewien czas Uber Eats stanie się również synonimem miasta i na stałe będzie z nim kojarzony. Życzymy szybkich dostaw i smacznych posiłków – mówi Jakub Pietraszek, General Manager w Uber Eats Polska.

W menu restauracji serwujących dania w Rzeszowie, z których można zamawiać posiłki przy pomocy Uber Eats, znajdują się w nich m.in. dania tradycyjnej kuchni polskiej, lecz także specjały kuchni amerykańskiej, japońskiej czy włoskiej.

TOP 5 restauracji w Rzeszowie:

  1. Rdza, mix kuchni amerykańskiej i włoskiej.
  2. Pizzeria Vendetta, włoska pizza.
  3. Hoshi Sushi, kuchnia japońska.
  4. Curry Me, kuchnia azjatycka inspirowana street foodem. Co tydzień nowe menu.
  5. Sport’s Bar-B-Q, kuchnia amerykańska.

Uber Eats to intuicyjna aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami – partnerami, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co istotne, w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku korzystania z aplikacji Uber do zamawiania przejazdu. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

W Polsce usługa Uber Eats działa od ponad dwóch lat. Pierwszym miastem, w którym wystartowała, była Warszawa. Dzisiaj jest dostępna w 18 miastach w Polsce. Oprócz stolicy, i Rzeszowa, który dołączył do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Białystok, Szczecin i Zabrze. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat