Robert Lewandowski otwiera restaurację na terenie Browarów Warszawskich

Robert Lewandowski planuje otworzyć restaurację w stolicy. Zlokalizowana będzie w budynku XIX-wiecznej warzelni przy ulicy Haberbuscha i Schielego na terenie Browarów Warszawskich. Jej uruchomienie planowane jest na październik 2020 r. 

Kilkupoziomowy lokal, w który zaangażowany jest Robert Lewandowski, utworzony ma być w XIX-wiecznym browarze Błażeja Haberbuscha, Konstantego Schiele i Jana Henryka Klawe. Po wojnie zakład zaczął podupadać, a na początku XXI wieku całkowicie opustoszał. Obecnie na tym terenie powstają nowoczesne biurowce, mieszkania, place, a także restauracje.

Właścicielami, oprócz Roberta Lewandowskiego, będą Jerzy Krzanowski, współwłaściciel Grupy Nowy Styl, a także Jacek Trybuchowski, były członek zarządu AmRest. Restauracja zajmie całą warzelnię i będzie działała na czterech piętrach o powierzchni 1,3 tys. mkw.

Na samym dole powstanie bar sportowy, na kolejnych dwóch piętrach restauracja z elementami sportowymi, a na samej górze będzie sala otwierana przy okazji różnych wydarzeń – mówi Jacek Trybuchowski, prezes nowo powołanej spółki Nines.

Lokal w założeniach ma być miejscem, w którym każdy spędzi czas w przyjemnej,  swobodnej atmosferze. Będzie można zjeść śniadanie, spotykać się na biznesowym lunchu, zjeść kolację z rodziną, a wieczorem obejrzeć mecz.

W wystroju pojawią się elementy związane z piłkarzem polskiej reprezentacji. Wspólnicy zamierzają przeznaczyć na inwestycję co najmniej 5 mln zł.

Red. (źródło: businessinsider.com.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat