Sfinks otwiera dwie nowe restauracje w Mińsku Mazowieckim

W Mińsku Mazowieckim zostały otwarte dwie restauracje w ramach sieci Sfinks Polska: Sphinx oraz Fabryka Pizzy. Lokale działają w nowo powstałej Galerii Emma przy ul. Kościuszki i są pierwszymi restauracjami tych sieci w mieście. Obie restauracje są franczyzowe.

–  Nowo otwarta Galeria Emma znajduje się w ścisłym centrum miasta, co stanowi dogodną lokalizację dla klientów naszych restauracji. Uruchamiając jednocześnie dwa koncepty w jednym miejscu udostępniamy szeroką ofertę, która odpowiada na różne potrzeby klientów i gusty kulinarne. Mamy nadzieję, ze wszystkie te zalety wpłyną na to, że restauracje będą chętnie odwiedzane przez mieszkańców Mińska Mazowieckiego – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx i Fabryka Pizzy.

Nowe lokale są usytuowane na drugim piętrze budynku w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. Powierzchnia restauracji Sphinx to 350 mkw, a przy stolikach może zasiąść prawie 75 osób. Dla dzieci dodatkowo stworzono kącik zabaw. W ofercie znajdują się smaki inspirowane kuchnią bliskowschodnią, a najbardziej rozpoznawalnym daniem restauracji jest kultowa już shoarma. W menu można także znaleźć propozycje zarówno dla miłośników lekkich i wegetariańskich, a także mięsnych dań (takich jak np. steki), ofertę lunchową oraz Kids Menu.

W usytuowanej tuż obok Fabryce Pizzy na powierzchni ok. 50 mkw przygotowano miejsca dla około 30 osób. W wystroju restauracji znalazły się elementy charakterystyczne dla tej sieci – drewniane wałki do ciasta, kolorowe lampy i ściany wyłożone cegłą. Restauracja zapewnia też udogodnienia dla rodzin z dziećmi, m.in. krzesełka do karmienia.

Zarówno restauracja Sphinx, jak i Fabryka Pizzy będą miały usługę dostaw do klienta. Goście mogą odwiedzać oba lokale od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-22:00, w piątki i soboty do północy, a w niedziele handlowe do 21:00.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat