Sfinks rusza z akcją wsparcia służby zdrowia #ObiadDlaLekarza

Sfinks Polska z myślą o służbie zdrowia w dobie epidemii uruchomiła specjalną akcję pod hasłem #ObiadDlaLekarza – informuje gastronomiczna spółka. Jest ona właścicielem sieci restauracji Sphinx, Chłopskie Jadło, Piwiarnia Warki i WOOK.

Za pośrednictwem należącego do Sfinksa portalu smacznieiszybko.pl klienci z całej Polski mogą zamawiać zestawy obiadowe dla medyków walczących z koronawirusem. W akcji #ObiadDlaLekarza biorą udział restauracje i szpitale z kilku miast Polski. Są to Warszawa, Łódź, Olsztyn, Kraków, Rzeszów, Malbork, Zgierz i Zielona Góra. Do projektu dołączają kolejne restauracje i miasta.

Uruchomiona przez nas akcja #ObiadDlaLekarza jest gestem wsparcia dla osób pracujących w polskiej służbie zdrowia. Stoją dziś one na pierwszym froncie walki z Covid-19. Doceniając ich zaangażowanie, choć w ten sposób możemy razem z naszymi klientami podziękować im za wysiłek w tym szczególnym czasie. Ze strony spółki do akcji włączyły się restauracje operatorskie należące do Sfinksa, a także współpracujący z nami franczyzobiorcy. Zachęcamy też kolejne osoby do udziału w tym przedsięwzięciu, zarówno restauratorów, jak i klientów. Jednocześnie niezależnie od zamówień na portalu nasze restauracje również same angażują się w pomoc placówkom medycznym, dostarczając do nich bezpłatne posiłki – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska.

W ramach akcji #ObiadDlaLekarza każdy klient, składając zamówienie dla siebie na portalu smacznieiszybko.pl, może dołączyć zestaw obiadowy przeznaczony dla medyka. Taki obiad restauracja dodaje do zamówienia, a następnie dostarcza w ustalonym wspólnie ze szpitalem terminie. Wszystko przy zachowaniu niezbędnych środków bezpieczeństwa.

W skład każdego zestawu wchodzi danie główne i zupa w cenie 15 zł. Aktualnie posiłki dostarczane są do kilkunastu szpitali, m.in. do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. prof. dr. Stanisława Popowskiego w Olsztynie, Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze czy do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu.

Zamówienia mogą składać klienci z całej Polski, wskazując jedną lub kilka placówek, do których maja trafić zestawy.

Red. (źródło: Sfinks)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat