Nowy koncept Work/Cafe Santander w centrum Warszawy

Santander Bank Polska otworzył pierwszy w Polsce oddział banku w nowym formacie Work/Cafe. To połączenie placówki bankowej, kawiarni i przestrzeni coworkingowej. Funkcjonuje dole apartamentowca „Żagiel Libeskinda” przy ul. Złotej w Warszawie.

Koncepcja oddziału Work/Cafe narodziła się w chilijskim Banco Santander, który prowadzi już 47 takich placówek. Klienci mogą także w Warszawie wejść do podobnego oddziału, wypić kawę, popracować, spotkać się z kontrahentem, dokonać prezentacji, wcześniej rezerwując salę ze sprzętem. Miejsce stanowi jednocześnie placówką bankową, w której można załatwiać sprawy finansowe nie odchodząc od kawiarnianego stolika.

Santander zapowiada też, że w Work/Cafe będą odbywały się spotkania z ekspertami z różnych dziedzin, pogłębiające wiedzę biznesową m.in. o nowe elementy marketingu czy przedsiębiorczości. W planach jest m.in. kobiecy networking organizowany przez Ted Warsaw Women oraz spotkanie o przygotowywaniu biznesplanu.

Posiadacze kont w Santander Bank Polska mogą bezpłatnie rezerwować salę na spotkania biznesowe oraz skorzystać z 30-proc. zniżki przy zakupie napojów i przekąsek dostępnych w kawiarni.

Część kawiarniano-coworkingowa jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 9.00 do 18.00. Natomiast część bankowa działa w dni powszednie od 10.00 do 18.00 , a w soboty w godzinach 10.00-14.00.

Podobnego typu placówki w Polsce uruchomił także BNP Paribas. Santander to jest kolejnym bankiem, który rozwija usługi finansowe z nowym konceptem gastronomicznym.

Red. (źródło: cashless.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat