Anna i Robert Lewandowscy na festynie Oktoberfest [FOTO]

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na Oktoberfest – dożynkach chmielnych organizowanych w Monachium od 1810 r. i zarazem jednym z największych festynów ludowych na świecie.

Anna i Robert Lewandowscy od kilku lat biorą udział w imprezie odbywającej się w Bawarii. W tym roku trenerce personalnej i piłkarzowi Bayernu Monachium towarzyszyła dwuletnia córka Klara.

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z festynu, w którym Anna Lewandowska pozuje w tradycyjnym bawarskim stroju.

https://www.instagram.com/p/B3KdtsXI9Mb/?utm_source=ig_web_copy_link

Anna Lewandowska zachęca Polki do zdrowej diety i ćwiczeń. Na instagramowym profilu ma ponad 2 mln obserwujących z całego świata. Jest też prywatnym dietetykiem polskiego piłkarza, pracuje nad jego planem żywieniowym i przygotowuje mu wszystkie posiłki według określonych zasad.

Diet by Ann = moje 4 diety

Trójkąt Mocy – jedzenie funkcjonalne, które poprawia jakość życia to dieta Anny Lewandowskiej. ” Osiągnij równowagę między ciałem a umysłem. Jej podstawą jest przemyślana dieta, która krok po kroku pozwoli Ci zmienić nawyki i przyzwyczajenia życiowe – na zawsze” – to motto.

W wersji klasycznej Diet by Ann określa się uśrednioną liczbę godzin poświęcanych w ciągu tygodnia na aktywność fizyczną, bez wskazywania dnia czy pory ćwiczeń. Wersja klasyczna przeznaczona jest dla osób ćwiczących mniej, sporadycznie lub niećwiczących.

Diet by Ann SPORT przeznaczona jest dla osób regularnie ćwiczących, nastawionych na realizację konkretnego celu treningowego. W tej wersji obliczana jest (za pośrednictwem do planera treningów) ilość kalorii spalonych podczas treningów, uwzględniając ich typ (anaerobowy lub aerobowy).

Plan diety wraz z przekąskami okołotreningowymi może być bardziej zindywidualizowany, nawet do 5000 kcal/dzień – czytamy na stronie Anny Lewandowskiej.

Red. (źródło: dieta.hpba.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat