Aplikacja Too Good To Go. Przeciw marnowaniu jedzenia

W aplikacji Too Good To Go użytkownicy mogą zamówić paczki-niespodzianki z niesprzedanym danego dnia jedzeniem z restauracji, kawiarni, cukierni. W ten sposób właściciel lokalu zmniejsza straty, a klient ma szansę skosztować pysznych posiłków w obniżonej cenie. To także sposób, by dotrzeć z ofertą do nowej grupy odbiorców.

Według badania przeprowadzonego przez Instytut Badań nad Żywnością i Biomasą Uniwersytetu Wageningen, 58 proc. użytkowników poznała nowe miejsca dzięki aplikacji Too Good To Go, a 76 proc. zdecydowała się do nich powrócić w przyszłości. W przypadku dziennych nadwyżek, właściciel restauracji ma możliwość wystawienia swojego niesprzedanego jedzenia w aplikacji. Nie ma potrzeby wybierania i tworzenia specjalnych dań czy zestawów. Za każdym razem są to paczki – niespodzianki, co oznacza, że w może znaleźć się tam wszystko, czego wartość wyjściowa odpowiada kwocie wybranej w aplikacji paczki. Warto zadbać jednak o przemyślane tworzenie oferty, gdyż zadowoleni użytkownicy aplikacji chętnie wracają po pełnowartościowe dania.

Aplikacja działa w największych i średnich miastach w Polsce, a także ich okolicach. Wśród użytkowników są m.in. mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Trójmiasta, Szczecina, Poznania czy Katowic. Jednak nie wyklucza to możliwości korzystania z aplikacji w innym regionie Polski. Jest dostępna dla wszystkich. Z aplikacji korzysta już prawie 500 tysięcy osób.

By dołączyć do programu wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej. Znajdą tam Państwo również dodatkowe informacje. Wierzymy, że choć dla części z Państwa będzie to pomocne rozwiązanie.

Red. (źródło: zphoreca.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat