Nowe lokale franczyzowe Gastromall Group: Olimp i City Kebab

W Chełmie powstały dwa nowe lokale franczyzowe Gastromall Group. Są to Restauracja Olimp i City Kebab. Licznik restauracji Olimp działających w systemie franczyzowym dobił 60.

Nowe lokale franczyzowe Gastromall Group reprezentują da koncepty gastronomiczne wchodzące w skład portfolio polskiej firmy restauracyjnej.

Restauracje Olimp to największa w Polsce sieć samoobsługowa typu fast casual dining z jedzeniem na wagę. Działa w systemie sprzedaży w ujednoliconej cenie za 100 g. Oferuje dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. Przepisy bazują na sezonowych i lokalnych produktach.

City Kebab serwuje dania z ulic Bliskiego Wschodu. W menu są popularne dania arabskiego street foodu. Są to m.in. kebaby, falafele, kofty oraz dodatki: hummus, sosy z dodatkiem harrisy, kuminu, kolendry, zataru. Wszystkie dania przygotowane są na miejscu na zamówienie klienta.

To jubileuszowe otwarcie restauracji Olimp. Licznik restauracji Olimp działających w systemie franczyzowym dobił 60. Co prawda mieliśmy świętować już w drugiej połowie marca, ale pandemia wstrzymała nasze plany. Nie dajemy się jednak (zbyt długo) zatrzymać – czytamy na stronie sieci.

https://www.facebook.com/restauracje.olimp/posts/3313854168664883

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat