Deli Catering wsparło kulinarnie Festiwal Marketingu

Festiwal Marketingu to największe targi związanie z branżą reklamową. Głównym wydarzeniem towarzyszącym jest konferencja Marketing Mix oraz Event Mix. O oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych – marka Deli Catering, która po raz pierwszy została oficjalnym partnerem targów.  

W trakcie tegorocznej edycji zaprezentowało się przeszło 250 wystawców z branży reklamy i poligrafii reklamowej. W Strefie Event Mix pojawił się wachlarz ofertowy – od cateringu, po wyposażenie eventów oraz szeroko pojęte obiekty eventowe. Imprezie towarzyszyły wydarzenia specjalne, jak warsztaty i szkolenia.

O oprawę kulinarną wydarzenia zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie kulinariów eventowych, Deli Catering, który w tym roku został również Partnerem Strategicznym targów. Specjalnie na tę okoliczność marka przygotowała kaczkę macerowaną w miodzie pitnym i korze cynamonu serwowaną z marynowaną gruszką, rolowany schab z prosięcia z warzywami oraz musem chrzanowo-ziołowym, a także rostbef marynowany w pieprzu, nadziewany musem bernaise z dodatkiem kaparów.

Jubileuszowa 10. edycja FestiwalMarketingu.pl odbyła się 12-13 września br. w EXPO XXI w Warszawie.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat