Działa pierwsza restauracja McDonald’s w Górze Kalwarii

Pierwsza restauracja McDonald’s w Górze Kalwarii została otwarta w niedzielę 24 listopada br. Nowy lokal mieści się w pobliżu obwodnicy miasta, przy ul. Wojska Polskiego. Czynny jest codziennie od 7:00 do 23:00.

Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna oraz strefa McCafé oferują łącznie 98 miejsc siedzących. Restauracja wyróżnia się w sieci unikalnym wystrojem wnętrza. To pierwszy lokal wykończony w stylu Human Comfort, który charakteryzuje się nowoczesną kolorystyką. Wnętrze utrzymane jest w kolorach szarości i turkusu z czerwonymi akcentami.

Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci, ogródek z 64 miejscami siedzącymi oraz parking dla samochodów osobowych liczący 29 miejsc. Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z linii McDrive. Usługa dostępna jest codziennie od 6:00 do 24:00.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Obsługę gości zapewnia 50 pracowników, w tym 12 menadżerów.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat