Uber Eats wchodzi do Kielc. To 19. polskie miasto w aplikacji

Kulinarna mapa Uber Eats zyskała nowe województwo. Pojawiła się w Kielcach. Mieszkańcy mogą zamawiać dania z ponad 30 restauracji dostępnych na platformie. Kielce są 19 polskim miastem, w którym użytkownicy mogą korzystać z aplikacji.

Choć tradycyjna kuchnia regionu świętokrzyskiego oparta była na prostych składnikach, takich jak ziemniaki, kasza czy mleko, dziś region oferuje nie tylko historyczne potrawy w nowoczesnym wydaniu, lecz także kuchnie z różnych zakątków świata. Turyści i mieszkańcy mogą już zamawiać je także za pośrednictwem swoich smartfonów – informuje Uber Eats.

Aplikacja mobilna łączy użytkowników z restauracjami oraz dostawcami, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła zamówienie.

Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku korzystania z aplikacji do zamawiania przejazdu. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

W menu restauracji serwujących dania w Kielcach, z których można zamawiać przy pomocy aplikacji, znajdują się dania tradycyjnej kuchni polskiej, jak i amerykańskiej, japońskiej czy indyjskiej.

TOP 5 restauracji w Kielcach:

  • ZapieCKanki – menu to m.in. zapiekanki Mirka Handlarza lub Cinkciarza, klasyczne połączenia oraz nietypowe wariacje z różnych składników.
  • KushKing House – restauracja indyjska z wyborem dań mięsnych i wegetariańskich przygotowywanych od podstaw.
  • Bo Burger and Fries – burgery z bułek z lokalnej piekarni, mięsa przyrządzanego na miejscu i belgijskich frytek.
  • Okami Sushi – smaki Japonii z menu dla zwolenników sushi, wegetarian, w tym z potrawami dla dzieci.
  • Sezonova – kuchnia polska z międzynarodowymi akcentami, oferująca wiele dań, w tym ravioli z kaczki w sosie szałwiowym.

Z okazji debiutu w Kielcach dla nowych użytkowników przygotowano zniżki o wartości 15 zł na trzy pierwsze zamówienia na platformie.

W Polsce usługa Uber Eats działa od ponad 2 lat. Pierwszym miastem, w którym wystartowała, była Warszawa. Dzisiaj jest dostępna w 19 miastach w Polsce. Oprócz stolicy, i Kielc, które dołączają do platformy, są to: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice, Sosnowiec, Białystok, Szczecin, Zabrze oraz Rzeszów. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat