Fabryka Pizzy w Krakowie w modelu franczyzowym

Restauracja należąca do grupy Sfinks Polska, zarządzającej sieciami Sphinx, Chłopskie Jadło, Piwiarnia Warki i WOOK, jest lokalem, w którym  będzie można spróbować pizzy oraz innych dań kuchni włoskiej. Mieści się przy jednej z krakowskich ulic i jest prowadzony w modelu franczyzowym.

Nowo otwarta Fabryka Pizzy zajmuje powierzchnię blisko 80 mkw., a sala dla gości pomieści około 30 osób. Wnętrze lokalu zdobią ceglane ściany i drewniane przybory kuchenne, jak deski czy wałki do ciast. Kolorowe krzesła i metalowe lampy podkreślają zaś loftowy styl restauracji.

Fabryka Pizzy po kilku latach przerwy wróciła na krakowskie Dębniki, oferując tak lubiane w Polsce smaki kuchni włoskiej. Restauracja znajduje się w bliskim sąsiedztwie wielu biurowców i bloków mieszkalnych, a także kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Mamy nadzieję, że atrakcyjna i zróżnicowana oferta przyciągnie tu wielu mieszkańców okolicy, studentów i nie tylko. Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu, jak i skorzystania z usługi delivery. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie, gdy w napiętym grafiku nie ma czasu na zjedzenie lunchu w restauracji – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią Fabryka Pizzy.

W ofercie Fabryki Pizzy znajduje się wiele rodzajów pizzy, w tym w wersji light, a także znane, włoskie potrawy. Goście będą mogli zamówić m.in. gnocchi, makarony, risotto, dania wegetariańskie oraz włoskie desery. Charakterystyczną pozycją w karcie dań są bombery – świeżo wypiekane buły pizzowe serwowane z różnymi składnikami.

Nowo powstała Fabryka Pizzy jest otwarta w godzinach 12:00-22:00 we wszystkie dni tygodnia. W lokalu działa usługa dostawy do klienta.

Red.

Czytaj: 

Sfinks z Fabryką Pizzy w Skierniewicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat