Green Caffè Nero – kolejne lokale w Krakowie i Warszawie

Green Caffè Nero otworzyła dwa lokale: w Krakowie i Warszawie. To odpowiednio 66. i 67. kawiarnia tej marki Polsce. Sieć umacnia swoją pozycję rynkową, rozszerzając zasięg działania w naszym kraju, za co po raz drugi z rzędu uzyskała nagrodę SCF Retalier’s Awards w kategorii F&B Expansion.

Czwarty lokal Green Caffè Nero w Krakowie znajduje się przy ulicy Rakowickiej, w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego i Parku Strzeleckiego. Wystrój wnętrza był jednym z priorytetów w procesie projektowania – jest połączeniem industrialnych, betonowych ścian i sufitów z drewnianym, rzeźbionym barem, a ponadto z drewnianą podłogą łączoną z posadzką w biało-czarne romby, nowoczesnymi lampami, grafikami na ścianach.

Nowo otwarty lokal o użytkowej powierzchni ponad 150 mkw. oferuje łącznie 88 miejsc siedzących. Dodatkowo kawiarnia dysponuje ogródkiem, w którym można znaleźć odpowiednie miejsce do pracy, nauki czy spotkań biznesowych.

Otworzyliśmy kolejny lokal w Krakowie, mieście znanym z kultury picia kawy. Pierwszy „kafehauz” w królewskim mieście powstał na początku lat 70. XVIII wieku, oferując jako specjalność kawę „po polsku”, tj. „tęgą” kawę z grubym kożuchem. Z mieszkańcami Krakowa chcemy dzielić się naszym zamiłowaniem do kawy i świeżego, domowego jedzenia – mówi Agata Milewska, Brand Manager Green Caffè Nero.

Warszawska kawiarnia zlokalizowana jest natomiast w CH Skorosze, na terenie dzielnicy Ursus. Goście centrum handlowego znajdą w nim wytchnienie po zakupach, relaksując się przy kawie, przygotowywanej na miejscu bagietce, domowym cieście.

Stale poszukujemy nowych, atrakcyjnych lokalizacji do otwarć kolejnych lokali. Naszym celem jest udostępnianie wysokiej jakości miejsc do spotkań przy kawie, gdzie można znaleźć czas na wytchnienie, refleksję, pracę z laptopem – czyli drugiego domu. Jesteśmy zadowoleni z faktu, że nasze starania są doceniane. Niedawno mieliśmy przyjemność otrzymania drugi rok z rzędu nagrody SCF Retalier’s Awards w kategorii F&B (Food&Beverage) Expansion – nagród, które trafiają do „najlepszych sieci handlowych oraz osób, które tworzą nową rzeczywistość retailu w Polsce”  – podkreśla Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

Green Caffè Nero została stworzona przez Gerry’ego Forda – właściciela marki Caffè Nero i Adama Ringera – założyciela i szefa Green Coffee. Sieć posiada obecnie 66 kawiarni w Polsce. Każda z nich została zaprojektowana w niepowtarzalny sposób, odzwierciedlając charakter lokalnej społeczności oraz tradycje miejsca, w którym się znajduje. Marka ma w planach otwieranie 10 lokali rocznie. Niedawno zwyciężyła w konkursie Food Business Awards 2018 w kategorii kawiarnia / bistro.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat