KFC rozszerza wegetariańskie menu w restauracjach

KFC włącza do swojej oferty dania wegetariańskie. Czym zastąpi soczyste kawałki kurczaka? Wprowadza m.in. Burgera Halloumi, który ucieszy wegetarian.  Sekretem smaku jest ciągnący się ser Halloumi z sosem truflowym, sałatą i rukolą. 

To nie jedyna nowość, w ofercie KFC można bowiem znaleźć także wegetariańską wersję Twistera z Halloumi. Od 7 maja 2019 r. nowe wegetariańskie pozycje są dostępne w KFC w całej Polsce. Goście restauracji mogą zamówić zarówno samodzielnie, jak i w zestawie.

To nie pierwszy gest Restauracji w kierunku klientów, którzy na co dzień nie jedzą mięsa. Najpierw menu poszerzyło się o Wegetariańskiego Zingera i Twistera z plackiem ziemniaczanym, następnie
o sałatki: Grecką i Piccolo. Bezmięsne pozycje w ofercie KFC znajdziemy także w stałym menu śniadaniowym. Goście mogą zamówić znane produkty w wersji bezmięsnej w każdej restauracji KFC w naszym kraju.

– Od lat dbamy również o potrzeby gości, którzy na co dzień nie jedzą mięsa i mogą w naszych restauracjach zamówić produkty w wersji wegetariańskiej. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy poszerzyć ofertę bezmięsną wprowadzając burgera oraz twistera z serem halloumi – mówi Dusan Fol’ta , President KFC Poland.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat