Meet & Fit z gastronomią bistro w Szczecinie i Gdyni

Meet & Fit powiększyła się o punkty gastronomiczne w Szczecinie oraz w Gdyni. Są to tzw. lokale uliczne utworzone przy traktach handlowych o dużym natężeniu ruchu. W Szczecinie bistro Meet & Fit znajduje się przy ul. Wojska Polskiego, a w Gdyni przy ul. Świętojańskiej.

Szczeciński lokal ma powierzchnię 75 mkw. i 22 miejsca siedzące, natomiast Gdyński lokal na 60 mkw. oferuje 14 miejsc siedzących.

Następne otwarcie odbędzie w Centrum Handlowym Forum Gliwice. Będzie to trzeci lokal utworzony w centrum handlowym.  Forum Gliwice w swojej ofercie gastronomicznej posiada już m.in. takie marki, jak: Berlin Kebap, KFC, Makarun, McDonald’s, Olimp czy Grycan.

Według zapowiedzi Meet & Fit, kolejne lokalizacje, w których pojawi się sieć, to Żyrardów, Pruszków i Warszawa. W każdym z tych miast udało się już pozyskać lokalizacje.

Kolejne otwarcia, planowane w najbliższym czasie, odbędą się niezależnie w kilku kolejnych miastach. Prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych franczyzobiorców.

Meet & Fit to obecnie największa w Polsce sieć lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej.

W menu Meet & Fit znajduje się wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone.

Meet & Fit poszukuje partnerów do współpracy w miastach od 20 tys. mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach, zarówno w galeriach handlowych, jak i w lokalach miejskich o średniej powierzchni. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro „Meet & Fit” muszą liczyć się z inwestycją ok. 60-70 tys. zł netto, w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt. Wówczas inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat