McDonald’s: ponad 80 restauracji McDelivery

Na terenie Łodzi można zamawiać jedzenie z oferty McDonald’s wraz z dowozem. Usługa McDelivery obejmuje 8 restauracji w mieście. Zamówienia są realizowane za pośrednictwem aplikacji Uber Eats.

Usługę McDelivery uruchomiło ponad 80 restauracji McDonald’s w Polsce. Dzięki aplikacji Uber Eats mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Sopotu mogą zamawiać swoje ulubione produkty wraz z dostawą do domu. Do tego grona dołączyło kolejne polskie miasto – Łódź.

7 marca 2019 r. Uber Eats rozpoczął dostawę zamówień z łódzkich restauracji McDonald’s w Manufakturze, Galerii Łódzkiej, CH Tulipan, na ul. Retkińskiej, Piotrkowskiej, Innowrocławskiej, Mickiewicza i w CH Sukcesja.

Dostawy w Łodzi są realizowane w godzinach od 11:00 do 23:00. Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé, dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jedynie o cenę usługi dowozu.

Z okazji dwóch lat działalności w Polsce Uber Eats opublikował dane o preferencjach żywieniowych Polaków w 2018 r. Okazuje się, że np. podczas mundialu w Rosji użytkownicy aplikacji najczęściej zamawiali pozycje z menu McDonald’s. Usługa McDelivery cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Polaków i mamy nadzieję, że docenią ją również mieszkańcy Łodzi – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat