MaxiPizza uruchamia lokal franczyzowy w Lublinie

Maxipizza S.A. podpisała 7 września 2018 r. umowę z Siedem Życzeń Sp. z o.o., dotyczącą współpracy na zasadzie franczyzy między firmami w celu uruchomienia nowej pizzerii MaxiPizza w Lublinie, w ramach systemu franczyzowego.

Uruchomienie nowej pizzerii w Lublinie przewidziane jest w terminie do 4 miesięcy począwszy od podpisania porozumienia.

W związku z faktem, że pozyskanie i utrzymanie pracowników robi się coraz trudniejsze, a proces rekrutacji jest uciążliwy, czasochłonny i kosztowny, spółka docelowo będzie dążyła do tego, aby w sieci MaxiPizza funkcjonowały wyłącznie lokale franczyzowe. Pozwoli to odciążyć spółkę od obowiązków związanych z rekrutacją i utrzymaniem pracowników produkcyjnych – informuje sieć.

Przychody Maxipizza S.A. po dwóch kwartałach 2018 r. wyniosły 5.472.152,38 zł, co stanowi wzrost o 8,7 proc. w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku, w którym osiągnięto przychody w na poziomie 5.032.590,47 zł. Zysk netto za I półrocze 2018 r. ukształtował się na poziomie 451.531,06 zł.

MaxiPizza powstała w 2002 r. w Kielcach jako prywatna, polska spółka. W 2007 r. przekształcona została w spółkę akcyjną, a w lutym 2008 r. zadebiutowała na rynku New Connect, prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Restauracje oferują różnorodne rodzaje pizzy na cienkim lub grubym cieście, w zależności od indywidualnych preferencji klienta. Sieć rozwija współpracę z przedsiębiorcami zainteresowanymi działalnością na zasadzie franchisingu.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat