Netto – sklepy do północy i rabat dla pracowników medycznych i mundurowych

Netto przed Wielkanocą wydłuża czas pracy swoich sklepów do północy. Dla pracowników służby zdrowia i funkcjonariuszy służb mundurowych sieć przewidziała rabat i pierwszeństwo w godzinach 20-24.

Sieć zapowiada zmiany w funkcjonowaniu sklepów przed świętami w odpowiedzi na ograniczenia wprowadzone 1 kwietnia br. Dotyczą one liczby kupujących, którzy mogą jednocześnie przebywać w sklepie. Od 6 do 10 kwietnia br. sklepy Netto będą otwarte w godzinach 6-24. Natomiast 11 kwietnia w Wielką Sobotę sklepy będą czynne w godzinach do 13.

Wszyscy pracownicy ochrony zdrowia oraz umundurowani funkcjonariusze Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Straży Granicznej i wojska od 6 do 10 kwietnia mogą korzystać z 10-proc. rabatu. Przysługuje on na wszystkie produkty, oprócz alkoholu i papierosów, w sklepach Netto w godz. 20-24 – informuje sieć.

Rabat na zakupy to podziękowanie pracownikom ochrony zdrowia oraz służbom mundurowym za ich codzienną pracę i poświęcenie – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

Netto od kilku tygodni przekazuje też ekipom ratowników oraz szpitalom darowizny. Są to produkty żywnościowe i środki higieniczne. W wielu sklepach organizuje się też zbiórki produktów na rzecz placówek służby zdrowia.

Sieć Netto działa w Polsce od 25 lat. Ma ok. 400 sklepów. Zatrudnia ponad 5,5 tys. osób.

Red. (źródło: PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat