Koncept Jenn’s Burger & More – nowa franczyza w Polsce

Jenn’s Burger & More to nowy koncept gastronomiczny inspirowany kuchnią Amerykańską. Pierwszy lokal marki powstał w Sochaczewie. W założeniu, każda restauracja stworzona w formacie premium, select premium lub drive thru staje się zawsze własnością franchisobiorcy, który ją prowadzi. 

Jenn’s Burger & More serwuje burgery z wołowiną, kurczakiem i vege, wrapy, Buffalo Wing’s – skrzydełka z kurczaka, Original American Hot Dog, sałatki, napoje oraz desery.

Burgerownie nadal cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Choć na rynku znaczącą rolę odgrywają duże, międzynarodowe koncerny, jest jeszcze sporo miejsca na tego typu restauracje. Zwłaszcza, że inwestycja w międzynarodowe marki to kwota sięgająca dużo ponad 1 mln zł. Nasz koncept został przygotowany w taki sposób, żeby koszty inwestycji były w zasięgu inwestorów nie posiadających dużego kapitału  – mówi Marek Łepkowski, menedżer operacyjny Jenn’s Burger & More.

Koncept przewiduje, że w zależności od formatu restauracje będą różniły się menu, sposobem serwowania produktów i obsługi. Preferowane lokalizacje to centra handlowe i centra miejskie. Format drive thru select premium jest zaprojektowany dla stacji paliw, dużych konceptów handlowych na obrzeżach miast i przy trasach przelotowych.

Minimalna powierzchnia dla restauracji select premium zaczyna się od 100 mkw., dla premium – od 150 mkw., natomiast teren pod zabudowę drive thru powinien mieć co najmniej 2 tys. mkw., zaś budynek – ok. 300 mkw.

Koszt inwestycji to minimum 200 tys. zł, jednorazowa opłata za przystąpienie do sieci zaczyna się od 6,5 tys. zł, a miesięczna opłata opłata franczyzowa – od 990 zł. Opłata w postaci procentu od obrotu ustalana jest indywidualnie, ale w pierwszym okresie działalności franczyzobiorcy zwolnieni są z części kosztów.

W miastach powyżej 100 tys. mieszkańców właściciele przewidują udzielanie licencji masterfranczyzowej, dla przedsiębiorców planujących prowadzić kilka lokali.

Red. (źródło: franchising.pl / jennsburger.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat