Pasibus otworzył lokal katowickim Silesia City Center

Najnowszy lokal sieci burgerowni Pasibus działa od 20 września br. w największym śląskim centrum handlowym Silesia City Center. To już trzecie miejsce, w którym katowiczanie mogą spróbować burgerów Pasibusa i czwarty lokal sieci stworzony we współpracy z Heliosem.

Pasibus serwuje burgery z ręcznie mielonej i doprawianej wołowiny, które mieszkańcy Katowic mogą zjeść na miejscach siedzących na poziomie 0 Silesia City Center oraz w letnim ogródku strefy restauracyjnej „Tygiel Smaków”.

W Katowicach Pasibus ma jeszcze restauracje w Starym Dworcu i w Galerii Katowickiej. Na gości odwiedzających trzeci lokal w Silesia City Center czekają m.in.: klasyczny Włoski Pastuch z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku, Bebek Junior z autorskim sosem BBQ, ostry Gonzales z nachosami czy Awokadus z domowym guacamole. W menu burgerowni można znaleźć także Pasi sałatki, zestawy dla dzieci (Pasi Kids), dodatki (m.in. frytki i kulki serowe) oraz napoje (m.in. Pasi Lemoniada) i alkohole (m.in. własną markę piwa). Co miesiąc w karcie pojawia się również nowa propozycja – Burger Miesiąca, któremu nazwę nadają konsumenci.

Burgerownie Pasibus są obecne m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu. Najnowsza restauracja w Katowicach to czwarty lokal stworzony wraz z Heliosem, operatorem największej sieci kin w Polsce. W ramach tej współpracy planowane jest otwarcie ok. 40 lokali marki Pasibus.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat