Restauracja Olimp w Silesia Outlet w Gliwicach

Sieć Olimp powiększyła się o nową restaurację w Gliwicach. Lokal powstał w gliwickim centrum wyprzedażowym Silesia Outlet. To trzeci punkt marki gastronomicznej w mieście.

Restauracja ma wystrój w nowym koncepcie wizualnym. Wnętrze wypełnia naturalna zieleń z dużą ilością światła. Komunikację marketingową zdigitalizowano dzięki zarządzanym zdalnie monitorom.

Nowy lokal konceptu ruszył 27 marca o godz. 12:00, wraz z otwarciem Silesia Outlet w Gliwicach – największego na Górnym Śląsku centrum wyprzedażowego. Obecnie znajduje się w nim sześćdziesiąt sklepów na 12 tys. mkw. Ale ma być ono jeszcze większe, gdyż to dopiero pierwsza faza inwestycji. Docelowo z 20 tys. mkw. powierzchni Silesia Outlet ma być największym centrum wyprzedażowym w województwie śląskim.

Olimp jest największą w Polsce siecią samoobsługowych restauracji z jedzeniem na wagę. Działa w systemie sprzedaży w ujednoliconej cenie za 100 g jedzenia. Liczy obecnie 86 lokali na terenie całego kraju. Marka należy do Grupy Gastromall i rozwijana jest głównie w ramach franczyzy.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat