Helios Café w Blue City z nagrodą Sweets & Coffee Award 2019

Helios Café w najnowszym multipleksie sieci Helios w warszawskim centrum handlowym Blue City zdobyła branżową nagrodę w kategorii Kącik Sweets & Coffee w biurowcu lub placówce handlowej. Jury doceniło m.in. wyjątkowy wystrój kawiarni w stylu amerykańskim.

Helios Café to sieć kawiarni zlokalizowanych w kinach Helios. Wystrój nagrodzonego lokalu koresponduje z wyglądem warszawskiego kina sieci. Design – od neonu, przez ladę i dekoracje na ścianach, aż po charakterystyczne czerwone siedzenia – wprowadza gości kawiarni oraz multipleksu w klimat Nowego Jorku, do którego nawiązuje również wystrój foyer kina.

Pierwsza kawiarnia Helios Café powstała w 2002 r. w kinie Helios we Wrocławiu, a kolejne lokale otwierane są w każdym nowym multipleksie Helios. Obecnie działają już 43 lokale tej sieci w całej Polsce.

Konkurs Sweets & Coffee Awards, organizowany przez BROG B2B, to okazja do promocji najlepszych kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni, a także możliwość uhonorowania pracy i osiągnięć właścicieli oraz personelu. Jury złożone jest z prelegentów i panelistów Sweets & Coffee Forum. W tegorocznym konkursie, będącym zwieńczeniem V Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee 2019, wybrano zwycięzców w 13 kategoriach.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat