Bazylia i Groszek – wegańska kawiarnia NoVa Park

W NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim ruszyła w 100 proc. wegańska kawiarnia „Bazylia i Groszek”. To pierwsza w pełni roślinna kawiarnia w mieście. Misją jest zapoznanie mieszkańców Gorzowa z nowymi roślinnymi smakami – informuje Fundacja Roślinnej Integracji.

Kawiarnia jest częścią Fundacji Roślinnej Integracji. Wszystkie zyski z działania restauracji „Bazylia i Groszek” przeznacza się na promowanie zdrowego i ekologicznego stylu życia.

W menu kawiarni można znaleźć ciasta, śniadania, dania lunchowe, kawę z lokalnej palarni oraz soki i napoje zimne i gorące własnej produkcji. Dnia przygotowuje się są na miejscu z produktów roślinnych bez laktozy, cukru i sztucznych dodatków.

NoVa Park regularnie poszerza swoją ofertę handlowo-usługową o nowe marki. Tym razem do grona najemców dołączyła zupełna nowość gastronomiczna – Bazylia i Groszek. To pierwsza w Gorzowie w 100 proc. wegańska kawiarnia. Już od dnia otwarcia nowy najemca cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów NoVa Park. To nowa jakość, którą odwiedza wielu klientów. Tym bardziej, że wszystkie zyski z działania kawiarni przeznacza się na promowanie zdrowego i ekologicznego stylu życia – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Kawiarnia „Bazylia i Grosze” o powierzchni 86 mkw. Jest zlokalizowana poziomie 0, przy restauracji Sphinx.

NoVa Park to największe centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim. Działa od 18 kwietnia 2012 r. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na terenie obiektu funkcjonują mi.n.: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym takie marki, jak: Tchibo czy North Fish. Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat