Prosty Temat firmy Mex Polska w Sopocie

Mex Polska otworzył nowy lokal z segmentu casual dining pod nazwą Prosty Temat. Restauracja mieści się w Sopocie przy ul. Bohaterów Monte Cassino 60.

Casual dining to lokale gastronomiczne, które serwują dania obiadowe w przystępnych cenach, w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. W przeciwieństwie do barów szybkiej obsługi, oferują dania obiadowe posiadając zazwyczaj w menu także wina i różne marki piw. W porównaniu do sieci fast-food pojedyncze porcje są znacznie większe, zaś klienci obsługiwani są przez kelnerów

Zawiązanie spółki Mex Polska S.A. miało na celu konsolidację działalności restauracyjnej, prowadzonej dotychczas pod wspólną marką „The Mexican” w kilku lokalizacjach na terenie Polski. Obecnie w  skład Grupy Kapitałowej, oprócz Mex Polska S.A. wchodzi 29 spółek, w tym 14 z nich to jednostki zależne, 6 jest objętych kontrolą w oparciu o umowę franczyzy i 9, to podmioty powiązane (powiązania osobowe). Grupa Rozwija sieć placówek zarówno ze środków własnych, jak i poprzez udzielanie franczyzy. W portfelu ma trzy koncepty gastronomiczne: „Pijalnia Wódki i Piwa”, „The Mexican” oraz naleśnikarnie PanKejk.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat