So! Coffee z kawiarnią w Centrum Handlowym Nowa Stacja w Pruszkowie

Nowa kawiarnia So! Coffee mieści się na pierwszym piętrze Centrum Handlowego Nowa Stacja w Pruszkowie. Jest to kolejny lokal pod tym szyldem prowadzony w systemie franczyzowym.

Kawiarnie So! Coffee są projektowane w taki sposób, aby zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć wygodne miejsce do rozmów i odpoczynku. W menu są kawy ze specjalnie skomponowanej mieszanki wyselekcjonowanych ziaren Arabiki, pochodzącej z centralnej i południowej Ameryki, z azjatycką Robustą, która ma czekoladowy posmak. Uzupełnienie stanowią przygotowywane na miejscu świeżo wyciskane soki, koktajle, naturalne herbaty, kanapki, gofry, lody z własnej manufaktury oraz ciasta i drobne słodkości.

So! Coffee to jedna z największych ogólnopolskich sieci kawiarni, działająca na polskim rynku od 2012 r. Marka obecna jest w 26 miastach Polski – w prestiżowych centrach handlowych takich jak Galeria Mokotów, cieszących się ogromną popularnością outletach, na lotniskach oraz w miejscach uwielbianych przez turystów np. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie czy Starym Rynku we Wrocławiu.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat