Restauracja McDonald’s w Centrum Handlowym Auchan Bielany Wrocławskie

Od 17 grudnia br. odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Bielany Wrocławskie przy ul. Francuskiej mogą skorzystać z oferty restauracji McDonald’s. Nowy lokal wraz ze strefą kawiarnianą McCafé powstał na terenie food courtu jednej z największych placówek handlowych na Dolnym Śląsku.

Restauracja McDonald’s działa od poniedziałku do soboty w godzinach 8:30 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:30. W ofercie znajduje się wybór burgerów i klasycznych produktów McDonald’s, a także kawy oraz desery lodowe.

Zdecydowaliśmy się na otwarcie nowej restauracji w tej lokalizacji ze względu na atrakcyjność centrum handlowego. Mamy nadzieję, że stali bywalcy chętnie skorzystają z naszej oferty, a nasza obecność przyciągnie również nowych gości – komentuje Patrycja Pazio, Corporate Relations Specialist, McDonald’s Polska.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do Internetu. Obsługę gości zapewnia 25 pracowników, w tym 7 menadżerów. Klienci mogą skorzystać z przestronnego parkingu centrum handlowego, który oferuje 2,9 tys. miejsc.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat