Restauracja Olimp w nowym biurowcu w Łodzi

Nowo powstający kompleks biurowy Imagine przy skrzyżowaniu alei Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi przekazuje najemcom pierwsze powierzchnie komercyjne. Restauracja Olimp zagospodaruje powierzchnię handlowo-usługową, usytuowaną na parterze budynku B.

Strefa gastronomiczna powstanie na powierzchni 362 mkw., którą zajmie restauracja Olimp. Korzystać z niej będą zarówno pracownicy Imagine, jak i osoby odwiedzające okolice biurowca.

Imagine to nowoczesny kompleks biurowy w standardzie technicznym klasy A, składający się z trzech budynków. Dwa sześciokondygnacyjne zaoferują łącznie 17.200 mkw. powierzchni komercyjnej: 14.800 mkw. powierzchni biurowej i 2400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. W trzecim znajdzie się naziemny garaż oferujący 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych. Oddanie do użytku całego kompleksu zaplanowano na III kwartał 2019 r.

Olimp jest największą w Polsce siecią samoobsługowych restauracji z jedzeniem na wagę. Działa w systemie sprzedaży w ujednoliconej cenie za 100 g jedzenia. Koncept zajął 12. miejsce na liście 20. największych sieci gastronomicznych w Polsce, rozwijających się poprzez franczyzę. Restauracje należą do działającej na rynku od 1995 r. Grupy Gastromall.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat