Sphinx i Chłopskie Jadło – świąteczne spotkania

Sieci restauracji Sphinx i Chłopskie Jadło, należące do Sfinks Polska, przygotowały ofertę dla grup na świąteczno-noworoczne spotkania. Znalazły się w niej trzy gotowe zestawy w różnych cenach z tradycyjnymi, bożonarodzeniowymi specjałami.

Ponadto dla uczestników spotkania przewidziano 30-procentowy rabat na wszystkie napoje, a organizatorzy mogą otrzymać bon podarunkowy o wysokości nawet 150 zł.

Boże Narodzenie to czas, który sprzyja spotkaniom w większym gronie nie tylko na gruncie prywatnym, ale i zawodowym. Chcąc ułatwić wspólne świętowanie w restauracjach Sphinx i Chłopskie Jadło, przygotowaliśmy specjalną bożonarodzeniową ofertę dla grup. Goście mogą skorzystać z gotowych zestawów lub skomponować własne wedle uznania. Nasze restauracje zadbają też o utrzymanie wyjątkowej atmosfery, serwując świąteczne potrawy na starannie udekorowanych stołach. A wszystko po to, aby nasi goście mogli przyjemnie spędzić ten przedświąteczny czas – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska.

Oferta świąteczna to możliwość wyboru spośród trzech gotowych zestawów w cenie: 60 zł, 90 zł i 140 zł za osobę lub skomponowania indywidualnego menu, według preferencji klienta.

Dedykowaną grupowym spotkaniom ofertę można dopasować nie tylko pod kątem serwowanych dań. W trosce o swobodę i komfort gości na czas spotkania możliwe jest wynajęcie osobnej sali lub rezerwacja restauracji na wyłączność. Klienci mogą również wybrać sposób podawania dań, czyli zdecydować się na obsługę kelnerską lub posiłki w formie bufetu. W lokalu istnieje też możliwość przygotowania wydzielonej strefy z serwisem deserowo-kawowym.

Za skorzystanie z oferty, zarówno indywidualnej, jak i gotowych zestawów, uczestnicy przyjęć otrzymają 30% zniżki na napoje. Dodatkowo dla organizatorów zamawiających wybrane zestawy grupowe przewidziano bony podarunkowe w wysokości 100-150 zł do wykorzystania podczas kolejnej wizyty w restauracji Sphinx i Chłopskie Jadło.

Red.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat