Uber Eats rozpoczyna dowóz gotowych dań z Carrefour

Uber Eats, specjalizujący się w dostawie posiłków, we współpracy z francuską siecią supermarketów wprowadzi na rynku belgijskim nową usługę. Serwis zamierza dowozić zakupy spożywcze oraz produkty garmażeryjne do domów klientów.

Mieszkańcy Brukseli i Liege będą mogli od września skorzystać z nowej usługi w ramach aplikacji Uber Eats. To możliwość składania zamówień na internetowe zakupy spożywcze, w tym dowóz gotowych dań z supermarketów. Usługa realizowana będzie przez Ubera oraz francuską sieć supermarketów Carrefour.

„Belgijscy klienci będą mieli nie tylko okazję przetestować program 30-minutowych dostaw. Będą mogli także skorzystać z oferty garmażeryjnej sklepów po atrakcyjnych cenach” – poinformowano we wspólnym oświadczeniu.

Oba koncerny rozpoczęły współpracę w kwietniu. Usługa na początku dostępna była jedynie dla mieszkańców Paryża i okolic. Dowóz zamówień zajmować miał nie więcej niż 30 min. Podobną działalność, także z Carrefourem, Uber Eats realizuje od 2019 r. również na Tajwanie.

– Carrefour bardzo sobie ceni współpracę nawiązaną z Uber Eats. Cieszymy się, że w ramach tego partnerstwa możemy rozszerzać nasze usługi – mówi Amelie Oudea-Castera, dyrektor generalna sieci Carrefour ds. handlu, danych i cyfryzacji.

We Francji usługę uostępniono już na terenie całego kraju. Koncerny zapowiadają, że w najbliższych miesiącach rozszerzą ją na inne rynki, na których działają obie firmy.

Red. (źródło: PAP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat