McDonald’s otwiera restauracje w Irlandii i Wielkiej Brytanii

McDonald’s przygotowuje się do ponownego otwarcia swoich restauracji w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej decyzji, ale ostatnio pojawiła się taka informacja w irlandzkich mediach.

Kierownictwo sieci McDonald’s 22 marca br. opublikowało specjalne oświadczenie. Poinformowano w nim o tymczasowym zamknięciu wszystkich restauracji w Irlandii i Wielkiej Brytanii do odwołania.

Z informacji portalu Irish Farmers Journal wynika, że już niedługo restauracje McDonald’s przywrócą niektóre usługi dla swoich klientów w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Pierwotnie planowano otwarcie restauracji w lipcu 2020 r. Na razie mówi się o uruchomieniu od połowy maja usług drive-thru i dowozu do klienta.

Stacjonarna działalność restauracji nadal będzie wstrzymana. Klienci nie będą mogli spożywać wybranego posiłku w środku lokalu.

Sieć McDonald’s otwiera powoli swoje restauracje także we Francji. Przywrócono usługę drive-thru w 30 punktach. Obsługa sprzedaży odbywa się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Pracownicy noszą maseczki, a płatności dokonuje się poprzez transakcje bezdotykowe.

Źródło: poloniairlandia.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Bądź w kontakcie

Van Delivery, Pallet, Truck Delivery (FTL/LTL), Bulk Items'

Najnowsze

Więcej na ten temat