Alior Bank [CPS] PL

Sieć Sphinx tworzy lokale z miejscami dla klientów z psami. Goście z czworonogiem mogą wejść do wszystkich letnich ogródków oraz do większości restauracji Sphinx. 

Wśród naszych klientów z pewnością jest wielu właścicieli psów, którzy chcieliby przyjść do restauracji ze swoim pupilem. Chcemy więc stworzyć przyjazne miejsce, w którym są one mile widziane. Dla komfortu i wygody zarówno osób z psami, jak i naszych pozostałych gości, przyjęliśmy więc zasady przebywania czworonogów w naszych lokalach. Mamy nadzieję, że klienci chętnie będą odwiedzać nas ze swoimi ulubieńcami – mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska, do której należy sieć Sphinx.

Restauracje Sphinx, do których można wejść z pupilem, oznaczone są naklejką „Zapraszamy z psem”. Na miejscu pies może napić się wody ze znajdującej się w ogródku letnim miski, a kelnerzy w razie potrzeby udostępnią jednorazowe opakowanie do nakarmienia czworonoga. Psy asystujące osobom niepełnosprawnym są wpuszczane do wszystkich restauracji Sphinx i ogródków letnich.

Red. (źródło: Sfinks)

Czytaj:

Sfinks – 400 lokali i program afiliacyjny do 2022 roku

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA